Dekoratif Ayna Modelleri

Günümüzde evlere modern dokunuş yapacak olanların tercihi olan dekoratif aynalar sayesinde sade bir şıklık yaratmak mümkün hale geldi. Dekoratif aynalar sayesinde uygun fiyatlar ödeyerek evinizde küçük dokunuşlar yaratabilirsiniz. Peki dekoratif ayna çeşitleri nelerdir, temizliği nasıl yapılmalı?

Evinizin Işığı Sizsiniz
Çeşitli ayna modelleri içeren dokunuşlarla kendinizi daha özgüvenli, şık ve yenilikçi hissedebilirsiniz. Özellikle odanızın rengine uygun farklı modellerde ve boyutlarda ayna tercihi yapmanız evinizin enerjisini yükselteceği için misafirlerinize güzel bir izlenim yaratabilir. Kişiliğinizi yansıtan keçe ceviz ya da beyaz rengi aynaları tercih edebilir ve böylelikle odanıza yeni farklı bir enerji yaratabilirsiniz.

 

Her Tarza Uygun Ayna Çeşitleri
Modern, klasik ve spor tarzlara uygun ayna çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Odanıza yansıttığınız çeşitli izlenimler ile oturma odasını, koridoru, yatak odanızı renklendirebilirsiniz.
Duvar aynası ile koyduğunuz odanın daha geniş gözükmesini sağlayabilirsiniz. Modern bir dokunuş dışında klasik bir tarzda tercih edebilirsiniz. Her tarza uygun aynalar odanızı şık gösterecektir. Bu sayede misafir ettiğiniz kişilere kişiliğinizi iyi bir şekilde yansıtma şansı yakalayacaksınız. Duvar ayna modelleri her kişiye farklı bir izlenim uyandırmanızı sağlar.

Dekoratif Ayna Modelleri ile Duvarınızı Farklılaştırın
Dekoratif duvar aynası odanızı daha şık ve konforlu gösterirken aynı zamanda az eşyayla bile dikkat çekilmesini sağlar. Çeşitli boyut ve modellerde odanızı geniş gösterebilirsiniz. Örneğin, aynalı duvar askısı modellerinde keçe ceviz ve beyaz renklerini tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda aynalı portmanto, dresuar, raflı duvar aynası gibi çok çeşitli ayna modellerinden de faydalanabilirsiniz. Dekoratif duvar aynaları ile duvarınızı olduğundan daha güzelleştirebilir, odanızın imajını yenileyebilirsiniz.
Duvar aynaları sizlere şu güzel avantajları sağlar:
• Odanız daha minimal görünür.
• Boyutu küçük olsa bile olduğundan geniş görünür.
• Çok çabuk kirlenmeyeceği için uzun süre temiz kalır.
• Çabuk tozlanmaz ve belli etmez.
• Montelenmesi kolaydır ve kolay yer değiştirilebilir.
Bu sayede odalarınızda rahatlıkla dekoratif aynalara yer verebilir, yatak odası veya çocuk odası gibi odalarda güzel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Ayna Temizliği Nasıl Yapılmalı?
Duvar aynalarında düzenli temizlik yapılması oldukça önemlidir. Her ne kadar kirlendiğinde belli etmese de temiz bir ayna daha uzun ömürlü olacaktır. Aynalı dresuar, portmanto, duvar aynası gibi aynaların temizliği basittir. Çok zaman almaz ve fazla malzeme gerektirmez.
Mikrofiber bez, sünger, çekçek ve cam temizleyici gibi ürünleri kullanarak aynalarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Ayrıca günlük hayatta kullandığımız ve aynaya zarar vermeyecek ürünleri de kullanarak güzel bir temizlik yapabilirsiniz. Zeytinyağı, limon, tuz ve sirke gibi ürünler aynaya zarar vermez ve kısa sürede etkisini gösterir. Bununla beraber bazı püf noktalara dikkat etmelisiniz.

Şu ürünleri uygulayabilirsiniz:
• Sirkeli su
• Deterjan ve su
• Cam temizleyici ürünler
• Limon, tuz ve su
Bu ürünler dışında dikkat etmeniz gereken nokta bilmediğiniz ürünleri kullanmamak ve sprey yardımı ile temizlemek olmalıdır. Ayrıca temizleme işleminden hemen sonra kurulamanız gerekir. Bu işlemde ise gazete kağıdı kullanabilirsiniz. Mikrofiber bezler ve çekçekler ile de rahatlıkla temizleme işlemini yapabilirsiniz.

Dekoratif Aynaların Fiyatları
Dekoratif aynalar oldukça uygun fiyatlıdır ve herhangi bir zahmete girişmenize gerek kalmadan monteleme işlemini yapmanızı sağlar. Fiyatları yaklaşık olarak 700 TL’den başlar ve 2000 TL civarına kadar devam eder. Elbette seçtiğiniz aynanın modeline ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Her çeşidin ortak özelliği kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasıdır ve evinize şıklık katar.
Ürün ölçülerini ve müşteri yorumlarını görebileceğiniz gibi ödeme işlemlerine de karar verebilirsiniz. Üstelik benzer ürünleri de altında bulabilirsiniz. Her bir ürünün stokta mevcut olup olmadığı belirtilir. Dekoratif ayna modellerinde verdiğiniz fiyata değecek ürünleri bulmanız mümkündür.

Görüş belirtmek için iletişim adreslerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Boy aynası, duvar aynası, aynalı dresuar, portmanto gibi seçenekler arasından odanıza en uygun olanı seçmeniz kolay olacaktır. Gayet uygun fiyatlarda olan bu aynaları tercih ederseniz fark edeceksiniz ki odanız olduğundan daha geniş gözükecektir.
Bu sade ve şık aynalar fiyatlarıyla ve görünümleriyle gayet uygundur. Siteye kayıt olarak beğendiğiniz bir modeli ve boyutunu seçebilir, şimdiden fark yaratabilirsiniz. Keçe cevizi ve beyaz renkli modeller her ortama uyumlu olacağı için ödeme yönteminizi seçerek karar kılabilirsiniz.